Основна сторінка

From Lethal Company Wiki
This page is a translated version of the page Main Page and the translation is 73% complete.
Outdated translations are marked like this.

The Steam banner for Lethal Company. It depicts 4 shadowy people in hazmat gear, with "Lethal Company" overlaid.

Ласкаво просимо на неофіційну Вікі по Lethal Company!

Це є найактивнішою неофіційною вікі по грі "Lethal Company", створеною Zeekerss. На цьому вікі Ви можете знайти поглиблений погляд на ігрові механіки, що є основним вмістом гри.

Lethal Company є мультиплеерною хоррор ігрою на виживання, де гравці мають завдання збирати достатню кількість брухту з небезпечних місяців, щоб заповнинити квоту, що з кожним разом збільшується. Місяці не тільки мають суворі погодні умови та небезпеки, але й до країв набиті унікальними монстрами, пастками та складними ігровими механіками. Усі ці аспекти пов'язані між собою з влаштованим у гру голосовим чатом, що веде до нескінченних годин ігрового процесу та купи смішних, пам'ятних моментів.

Ця вікі знаходится на ранніх стадіях, будь ласка, не соромтеся робити правки. Наразі ми маємо 17 активних редакторів (з 1512 користувачів загалом), маємо 519 статей та 353 файлів. Ми потребуємо будь-якої допомоги! Зацікавлені користувачі мусять передивитися наш Посібник зі стилю перед редагуванням статей.

Будь ласка, зазначте, що вікі не має інформації щодо модифікацій. Якщо Ви шукаєте допомогу у моддінгу, Вам слідуює перейти на цю сторінку

Сутності

Місяці

Магазин

Брухт

Корабель

Поради та Підказки

Журнал Сігурда

Погода

Інтер'єр

Чи знали ви?

  • Manticoils взаємозамінно згадуються як "Manticoils" і "Mantacoils" - у назві файлу використовується "i", тоді як у записі бестіарію - "a", і також для доступу до файлу можна вводити будь-яке написання.
  • На початку кожного Bracken обирає улюблену кімнату, куди він буде приносити трупи гравців вбиваючи їх.
  • Turrets та laser pointers мають однаковий ефект лазеру.
  • Turrets коли вдаряють з shovel, то це змушить турель програти звук активації та почати обертатися й стрелять в одночас 3 рази.
  • Доставочний корабель може вбити гравця, якщо він буде стояти прямо на точці приземлення.
  • Повторне кидання та підбирання "гучних" предметів, таких як Robot Toy чи Teeth будуть мати малий шанс того, що вони замовкнуть.
  • Вага не впливає на висоту стрибка та витрату стаміни.
  • Найдовший можливий забіг це 152 дні, а максимальна quota яку ви можете закрити це 52567.

Історія

Lethal Company починалася як зовсім інший проєкт; спочатку планувалося, що вся гра буде проходити в будівлі, а гравці будуть діставатися нових фабик за допомогою ліфта. Відповідно до найранішого доступного допису про гру, її вперше оприлюднили на Patreon 26 травня 2022 року, хоча, схоже, розробка йде набагато, набагато далі.

Після значної еволюції гра була випущена в дочасний доступ 23 жовтня 2023 року. Наразі гра є найпопулярнішою інді-грою в Steam, у яку протягом трьох тижнів після запуску грають понад 40 000 одночасних гравців, щодня встановлюючи нові рекорди. На даний момент найбільша кількість одночасних гравців у Lethal Company становить 239 369.

Zeekerss заявив, що вони хотіли б повернутися до більших проєктів після завершення підтримки Lethal Company. Точна дата EOS не оприлюднена.

Перекладачі

Дякуємо lait_vitaminet у Discord за переклад французькою!
Дякуємо Vahlok і thatfaib у Discord за переклад німецькою!